(עדכון אחרון 15.06)
בפוסט זה – שימשיך להתעדכן – נסקור את כל המדינות המקבלות ישראלים ללא בידוד ואת דרישות הכניסה. מדינות רבות כבר מקבלות ישראלים ללא בידוד כלל, חלקן דורשות תעודת התחסנות, חלקן דורשות בדיקת קורונה (PCR) שלילית וחלקן דורשות גם וגם (או לא דורשות כלום…). על פי הוראות משרד הבריאות כל הנוסעים השבים מחו"ל חייבים בבידוד של 14-10 ימים. בעלי אישור מחלים או תעודת התחסנות בתוקף פטורים מחובה זו אך מחויבים בבדיקת קורונה בזמן הנחיתה.

איסור היציאה לברזיל, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו ,רוסיה וארגנטינה בתוקף עד 27.6. ההגבלות לא חלות על טיסות קונקשן.  
בנוסף: חובת בידוד לשבים מהמדינות לעיל, חובת הבידוד תחול גם על מחוסנים ומחלימים! (לא חל על נוסעים אשר עושים קונקשן של מתחת ל12 שעות בשדות התעופה במדינות הללו)

למקרה שפספסתם: לכל הפרטים אודות הדרכון הירוק / תעודת מתחסן

מדינות שלא דורשות בידוד

איגדנו עבורכם את כל המדינות שניתן להיכנס אליהן ללא בידוד – לנוסעים מחוסנים (בעלי תעודת מתחסן) ולא מחוסנים בעלי דרכון ישראלי. חלק מהמדינות דורשות בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה.

מדינהדרישות כניסה
אוזבקיסטןיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
אוסטריהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים ומחלימים מהחצי שנה האחרונה פטורים מבדיקה. על פי חוקי אוסטריה, במהלך טיסות מ\אל אוסטריה חלה חובה לעטות מסכות מסוג N95/KN95 בלבד. [מקור].
אוקראינהעל כל הנכנסים לאוקראינה להצטייד בבטוח בריאות אוקראיני הכולל כיסוי לקורונה. יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים פטורים מהצגת בדיקה בכניסה לאוקראינה [מקור].
איחוד האמירויות (דובאי ואבו דאבי)יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. לאחר הנחיתה מתבצעת בדיקת קורונה נוספת ללא תשלום. יש להצטייד בויזה לאיחוד האמירויות [מקור].
איטליההכניסה לאיטליה ללא בידוד, יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה, למלא הצהרת בריאות כאן ובנוסף למלא את טופס הכניסה כאן [מקור].
איי בהאמהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 10 פטורים מחובה זו. לאחר קבלת בדיקת הקורונה השלילית יש להגיש בקשת כניסה כאן [מקור].
איי הבתולהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 120 שעות לפני ההמראה. לקבלת אישור כניסה יש להגיש את תוצאת בדיקת קורונה שלילית בפורטל [מקור].
איי סיישליש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. תיירים יוכלו להסתובב בחופשיות במדינה ללא בידוד [מקור].
אלבניההכניסה למדינה חופשית
אנגליהישראל צורפה לרשימת המדינות הירוקות אשר המגיעים מהם אינם מחויבים בבידוד! יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד שלושה ימים קלנדריים לפני הכניסה למדינה. בנוסף יש למלא הצהרת בריאות, יש לבצע בדיקת קורונה נוספת באנגליה ביום הראשון או השני להגעתכם [מקור].
אל סלבדורהכניסה חופשית למחוסנים עם תעודת התחסנות, מי שלא מחוסן מחוייב להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה [מקור].
אסטוניהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה. פטורים מחובת הבדיקה מחוסנים ומחלימים (מהחצי שנה האחרונה). יש למלא הצהרה רפואית ב72 השעות שלפני הטיסה כאן [מקור].
אקוודוריש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה או תעודת התחסנות או בדיקת קורונה חיובית שנערכה לפחות חודש לפני הכניסה להוכחת החלמה. ילדים עד גיל 2 פטורים מחובה זו [מקור].
ארמניהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
ארצות הבריתיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד שלושה ימים קלנדריים לפני ההמראה. ילדים עד גיל 2 ומחלימים מ3 החודשים האחרונים פטורים מחובה זו. ישראלים לא יורשו להיכנס לארה"ב בטיסות קונקשיין שעברו באירופה. ניתן לטוס בטיסות ישירות או בטיסות קונקשיין דרך טורקיה או קנדה [מקור].
שימו לב: כיום אין חובת בידוד באף מדינה בארה"ב אך לכל מדינה נהלים שונים לגבי רישום ובדיקות. מומלץ לוודא את הנהלים העדכניים לכל מדינה שאתם מתכננים לבקר בה.
בולגריהמחוסנים מעל שבועיים מהמנה השניה ומחלימים מהחצי שנה האחרונה רשאים להכנס לבולגריה ללא בדיקת קורונה או בידוד. לחלופין ניתן גם להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה. [מקור].
בוליביהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 3-10 ימים לפני הכניסה למדינה כתלות במדינת המוצא. השגרירות האמריקאית במדינה מזהירה מפני מגבלות על התנועה הבינלאומית עם מעט או ללא התראה [מקור].
בוסניה והרצגובינהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה[מקור].
בחרייןיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה, מחוסנים פטורים מהצגת בדיקה בהלוך. לאחר הנחיתה מתבצעת בדיקת קורונה בעלות של 320 ש"ח לאדם. יש להצטייד בויזה לבחריין [מקור].
בלארוסיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
בלגיההכניסה לבלגיה חופשית ללא בידוד או בדיקות יש למלא טופס PLF כאן [מקור].

בליזיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 5 ומחוסנים פטורים מחובה זו. [מקור].
ברזיליש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 12 הנוסעים עם הוריהם פטורים חובה זו. יש למלא הצהרת בריאות בטרם הכניסה לברזיל כאן [מקור].
גואטמלהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 10 פטורים מחובה זו. לחילופין ניתן גם להציג דרכון ירוק (מחוסנים מעל שבועיים מהמנה השניה ומחלימים משלושת החודשים האחרונים) [מקור].
גיאורגיהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. יש צורך לבצע בדיקה נוספת ביום השלישי לשהייה במדינה. (מחוסנים פטורים מבדיקות הקורונה). בנוסף יש למלא טופס כניסה לגאורגיה לפני הטיסה [מקור].
גרמניהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים ומחלימים מהחצי שנה האחרונה פטורים מבדיקה [מקור].
דנמרקיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההמראה [מקור].
דרום אפריקהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
הממשלה אוסרת יציאה למדינה זו עד ה27.6, למעט אישור חריג וטיסות קונקשן. השבים ממדינה זו חייבים בבידוד, כולל מחוסנים ומחלימים.
האיים המלדיבייםיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל שנה פטורים מחובה זו [מקור].
הולנדהכניסה למדינה חופשית [מקור].
הרפובליקה הדומיניקניתהכניסה למדינה חופשית. בדיקות קורונה נערכות בשדה באופן אקראי לנוסעים נכנסים [מקור].
טג'יקיסטןיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
טורקיהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 6 פטורים מחובה זו. בנוסף יש למלא טופס כניסה לטורקיה לפני הטיסה [מקור].
טנזניהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית מ72 השעות שלפני הכניסה למדינה. יש למלא טופס הצהרת בריאות ב24 השעות שלפני הכניסה למדינה. לאחר הנחיתה כל הנוסעים יעברו בדיקת קורונה מהירה (rapid) בעלות של $25 לנוסע [מקור].
יווןיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית מ72 השעות שלפני הכניסה ליוון בעלי תעודת התחסנות ומחלימים מ2-9 החודשים האחרונים פטורים מחובה זו. יש למלא טופס PLF לפני ההגעה ליוון. עם הנחיתה נוסעים רנדומלים יעברו בדיקת קורונה נוספת [מקור].
ירדןיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה. בדיקה נוספת תבוצע בשדה התעופה בעלות של 140 ש"ח לנוסע. [מקור].
לטביהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, בנוסף יש למלא הצהרת בריאות עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה [מקור].
מולדובההכניסה למחוסנים חופשית בהצגת תעודת התחסנות. מי שאינו מחוסן מחויב להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
מונטנגרוהכניסה למונטנגרו חופשית ללא בידוד או הצגת בדיקות למגיעים מישראל ששהו בארץ לפחות 15 יום לפני הכניסה למונטנגרו [מקור].
מלטהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים פטורים מבדיקה. יש למלא את טופס הכניסה למדינה מראש. [מקור].
מקסיקוהכניסה למדינה חופשית [מקור].
הממשלה אוסרת יציאה למדינה זו עד ה27.6, למעט אישור חריג וטיסות קונקשן. השבים ממדינה זו חייבים בבידוד, כולל מחוסנים ומחלימים.
מצרים (סיני)מעבר הגבול היבשתי פתוח למעבר 300 ישראלים ביום בלבד. יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני המעבר היבשתי או ההמראה. ילדים עד גיל 6 פטורים מחובה זו [מקור].
סלובניההכניסה למדינה חופשית למגיעים מישראל ללא בדיקות או בידוד [מקור].
ספרדניתן להכנס לספרד ללא בדיקות או בידוד. חובה למלא הצהרת בריאות ספרדית לפני הטיסה [מקור].
סרביהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 12 פטורים מחובה זו [מקור].
פוליןפולין מאפשרת כניסת ישראלים מחוסנים ללא בידוד או בדיקות. נוסעים שאינם מחוסנים יכולים לבצע בדיקה נוספת בפולין (בעלות 175 ש"ח), תוצאה שלילית תשחרר מבידוד.[מקור].
פורטוגליש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
פינלנדהכניסה לישראלים לפינלנד ללא בדיקות או בידוד כל עוד הגיעו בטיסה ישירה מישראל [מקור].
פנמהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה. המגיעים מדרום אמריקה אינם פטורים מהבידוד. נוסעים שעברו באנגליה או דרום אפריקה גם למטרת קונקשן ב20 הימים שלפני הכניסה לא יורשו להכנס.[מקור].
צ'כיההכניסה למדינה חופשית למגיעים מישראל ללא בדיקות או בידוד [מקור].
צרפתהחל מה-9.6 נוסעים מישראל לא ידרשו בבידוד בצרפת. יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים פטורים מהצגת בדיקה זו. [מקור].
קולומביהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 96 שעות לפני ההמראה. יש למלא טופס רישום ב48 השעות שלפני הטיסה כאן [מקור].
קוסטה ריקההכניסה למדינה חופשית. יש למלא טופס כניסה כאן [מקור].
קירגיזסטןיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה, החל מ-19.6 מחוסנים יוכלו להציג תעודת התחסנות במקום בדיקת קורונה [מקור].
קניהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 96 שעות לפני ההמראה [מקור].
קפריסיןישראל מוגדרת כמדינה ירוקה בקפריסין, המשמעות היא שהכניסה לקפריסין חופשית ללא צורך בבדיקות או בידוד. לפני הטיסה לקפריסין יש למלא הצהרת בריאות כאן [מקור].
קרואטיהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה או תעודת התחסנות (לאחר שעברו 14 יום ממנת החיסון השניה) או תעודת מחלים, על המחלימים להציג בדיקה חיובית לקורונה מ11-180 הימים שלפני הכניסה למדינה. בנוסף יש למלא טופס כניסה כאן. [מקור].
רומניההחל מה-1.6 הכניסה לרומניה תותר לישראלים ללא בידוד! יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים פטורים מבדיקה זו. [מקור].
שוודיהיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 48 שעות לפני הכניסה למדינה, ילדים עד גיל 18 פטורים מחובה זו [מקור].
שוויץיש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים ומחלימים מהחצי שנה האחרונה פטורים מבדיקה. יש למלא את טופס הכניסה למדינה מראש. [מקור].
לא מצאתם מדינה ברשימה? היא כנראה עדיין לא מתירה לישראלים להכנס או דורשת מישראלים להכנס לבידוד.

מדינות עם הקלות למחוסנים (בעלי תעודת התחסנות)

מדינהדרישות כניסה
אוסטריההכניסה למחוסנים ומחלימים מהחצי שנה האחרונה חופשית. בנוסף יש למלא טופס כניסה לאוסטריה לפני הטיסה [מקור].
אוקראינהעל כל הנכנסים לאוקראינה להצטייד בבטוח בריאות אוקראיני הכולל כיסוי לקורונה. יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה, מחוסנים פטורים מהצגת בדיקה בכניסה לאוקראינה [מקור].
הממשלה אוסרת יציאה למדינה זו עד ה13.6, למעט אישור חריג וטיסות קונקשן. השבים ממדינה זו חייבים בבידוד, כולל מחוסנים ומחלימים.
איסלנדישראלים מחוסנים ומחלימים יכולים להכנס לאיסלנד ללא בידוד, לאחר הנחיתה תתבקשו לבצע בדיקת קורונה. יש למלא טופס כניסה לאיסלנד [מקור].
אל סלבדורהכניסה חופשית למחוסנים עם תעודת התחסנות, מי שלא מחוסן מחוייב להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה [מקור].
אסטוניהמחוסנים יכולים להכנס למדינה ללא בדיקות או בידוד. יש למלא הצהרה רפואית ב72 השעות שלפני הטיסה כאן [מקור].
אקוודוריש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה או תעודת התחסנות או בדיקת קורונה חיובית שנערכה לפחות חודש לפני הכניסה להוכחת החלמה. ילדים עד גיל 2 פטורים מחובה זו [מקור].
בולגריהמחוסנים מעל שבועיים מהמנה השניה ומחלימים מהחצי שנה האחרונה רשאים להכנס לבולגריה ללא בדיקת קורונה או בידוד. לחלופין ניתן גם להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה. [מקור].
בליזבליז מאפשרת למחוסנים (לאחר 14 יום ממנת מנת החיסון השניה) להכנס בחופשיות למדינה ללא בידוד וללא בדיקות [מקור].
גואטמלהמחוסנים מעל שבועיים מהמנה השניה ומחלימים בשלושת החודשים האחרונים רשאים להכנס לגואטמלה ללא בדיקת קורונה או בידוד. לחלופין ניתן גם להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 10 פטורים מחובה זו. [מקור].
גיאורגיההכניסה חופשית למחוסנים, יש למלא טופס כניסה לגאורגיה לפני הטיסה [מקור].
גרמניההכניסה חופשית למחוסנים ומחלימים מהחצי שנה האחרונה [מקור].
האיים המלדיבייםניתן להכנס למלדיביים ללא בדיקות או בידוד בהצגת תעודת התחסנות החל מהיום ה14 שלאחר קבלת מנת החיסון השניה. נוסעים לא מחוסנים מחויבים להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 96 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל שנה פטורים מחובה זו [מקור 1] [מקור 2].
ליטאמחוסנים יכולים להכנס לליטא ללא בידוד או בדיקות [מקור].
מולדובההכניסה למחוסנים חופשית בהצגת תעודת התחסנות. מי שאינו מחוסן מחויב להצטייד בבדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה [מקור].
סלובניהממשלת סלובניה החלה בפיילוט המאפשר למחוסנים ולמחלימים (מהחצי שנה האחרונה) להכנס ללא בדיקות או בידוד [מקור].
פוליןפולין מאפשרת כניסת ישראלים מחוסנים ללא בידוד או בדיקות. [מקור].
קרואטיהניתן להכנס לקרואטיה ללא בדיקות או בידוד בהצגת תעודת התחסנות החל מהיום ה14 שלאחר קבלת מנת החיסון השניה, בנוסף יש למלא טופס כניסה כאן. ‏[מקור].
תאילנדהחל מ-1 ליולי האי פוקט יפתח לתיירים מחוסנים ללא בידוד. ההנחיות העדכניות טרם פורסמו אך כנראה יכללו כניסה של תיירים לפוקט והסביבה למשך 14 יום, שאחריהם יוכלו לטייל בשאר תאילנד בחופשיות. עדיין לא ברור איך וכיצד מחלימים, ילדים ולא מחוסנים יוכלו להכנס. נמשיך לעקוב אחרי ההתפתחויות [מקור].
שוויץמחוסנים ומחלימים מהחצי שנה האחרונה פטורים מבדיקת קורונה בכניסה לשוויץ. יש למלא את טופס הכניסה למדינה מראש. [מקור].

האם צריך בדיקת קורונה לפני טיסה?

כן – למעט מחלימים ומחוסנים, כל הנוסעים היוצאים מישראל להציג בדיקת קורונה עדכנית מה-72 השעות שלפני ההמראה. חשוב לשים לב שבנוסף לדרישה הישראלית, ישנם לא מעט מדינות המבקשות לראות תוצאת בדיקת קורונה שלילית כתנאי לכניסה לשיטחן ללא פטורים למחלימים או מחוסנים. בדיקות קורונה (PCR) ניתן לעשות החל מ-45 ש"ח לבדיקה. הכנו עבורכם השוואת מחירים והנחות לבדיקות קורונה. שימו לב, שעל אף הפטור מבדיקת קורונה למחלימים ומחוסנים, אם מדינת היעד דורשת זאת, חובה להגיע לטיסה עם בדיקה בתוקף על פי מדינת היעד.

הנחיות ליוצאים מישראל

  • הלך מה-1.6 לא נדרש למלא טופס יציאה מארץ
  • נוסעים שאינם מחלימים או מחוסנים נדרשים להגיע עם בדיקת קורונה מה-72 השעות שלפני ההמראה ללא קשר בדרישות מדינת היעד.
  • במידה וטסים למדינה הדורשת בדיקת קורונה, יש להגיע עם הבדיקה
  • במידה וטסים למדינה הדורשת מילוי הצהרה\טופס מראש, יש להגיע איתו
  • כל ההנחיות לנכנסים וליוצאים ממדינת ישראל באתר משרד הבריאות כאן
  • מומלץ מאד לרכוש ביטוח נסיעות שכולל הרחבה של ביטול\קיצור נסיעה. השוואת מחירי ביטוח כאן

הנחיות לנכנסים לישראל

  • כל מי ששהה יותר מ-72 שעות בחו"ל, חייב להציג בדיקת קורונה שלילית מ-72 השעות שלפני שעת ההמראה ומחויב בבדיקת קורונה נוספת עם הנחיתה בארץ (בעלות 80 ש"ח בהרשמה מראש, או 100 ש"ח בתשלום במקום) כולל מחוסנים ומחלימים. מי שטס לפחות מ-72 שעות יכול לחסוך את הבדיקה, קראו כאן
  • על פי נהלי משרד הבריאות יש למלא הצהרת בריאות בשובכם לארץ (קישור לטופס) יש למלא את הטופס במהלך 24 השעות שלפני הטיסה.
  • כל ההנחיות לנכנסים וליוצאים ממדינת ישראל באתר משרד הבריאות כאן

חובת בידוד עם הנחיתה בארץ

נוסעים שאינם מחלימים או מחוסנים חייבים בבידוד של 14-10 ימים. עד ה-27.6 השבים מהמדינות הבאות חייבים בבידוד, גם אם הם מחוסנים או מחלימים: ברזיל, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו, רוסיה וארגנטינה.

ביטוח נסיעות לחו"ל

אם ביטוח נסיעות היה מרכיב חשוב לפני עידן הקורונה, כעת הוא קריטי ואנו ממליצים בתוקף לוודא כי אתם רוכשים פוליסה שמכסה אתכם על כל צרה שלא תבוא. חולי קורונה עלולים לגרור הוצאות רפואיות כבדות מאד בחו"ל וחשוב מאד להצטייד בפוליסה שמבטחת לא רק את הוצאות אלו אך גם הוצאות שיכולות להיגרם מתחלואה טרם היציאה לחו"ל, הוצאות בגין בידוד או שינוי\ביטול הנסיעה. יש מספר חברות ביטוח שקיבלו אישור להנפיק פוליסה מותאמת לתקופת הקורונה. להשוואת ביטוח נסיעות בעידן הקורונה לחצו כאן.

המידע בפוסט זה עדכני לעת פרסומו. לפני כל נסיעה או רכישת כרטיס טיסה חשוב לבדוק עצמאית את נהלי הכניסה העדכניים ביותר לכל מדינה. פוסט זה אינו מהווה מקור רשמי וכל הפועל על פי המידע המוצג בו עושה זאת על אחריותו בלבד.
יש לכם שאלות? הצטרפו לטיסות סודיות – הקהילה. אנחנו וחברי קהילה נוספים נשמח לענות לכם על כל השאלות.

נחתו לאחרונה

הצטרפו ל-500,000 ישראלים שנשארים מעודכנים