נכון להיום על כלל הנוסעים להצטייד בבדיקת קורונה שלילית לצורך טיסה מנתב"ג. בנוסף מדינות ירוקות, דוגמת איי סיישל , ואיחוד האמירויות (דובאי) דורשות בדיקת קורונה עדכנית (וכמובן שלילית) כתנאי להיכנס לשטחן. מדינות אחרות לא מציגות דרישה כזאת, אך זה יכול להשתנות מהיום למחר. בפועל רוב הנוסעים לחו״ל בימים אלו מבצעים בדיקת קורונה בסמוך למועד היציאה מהארץ ולפעמים שוב לאחר ההגעה למדינת היעד. זו הנורמה החדשה.

המעבדה נפתחה: בדיקות קורונה CHECK2FLY בנתב"ג

סוף סוף נפתחה המעבדה בנתב"ג. המעבדה, בהקמתה של חברת אומגה והמרכז הרפואי רמב"ם, מספקת לנוסעים אפשרות להבדק בצורה נוחה מהירה וזולה לפני הטיסה. הבדיקות מבוצעות במתחם דרייב-אין מיוחד אשר ממוקם בשער תמר (חניון 26) או בעמדות הבידוק אשר בקומת הטיסות הנכנסות (כניסה משער 03). הבדיקות כרגע רלוונטיות ומקצרות את התהליכים ליוצאים לחו"ל בלבד. אין כרגע צפי לקיצור משמעותי/פטור מהבידוד בעזרת הבדיקות.

מחירי הבדיקות הם 45 ש"ח לתוצאות שיתקבלו עד 14 שעות או 135 ש"ח לבדיקה מהירה עם תוצאות תוך 4 שעות. מדובר על בשורה של ממש במהירות ובמחירי הבדיקות. מומלץ לקבוע תור מראש באתר, לא לשכוח להביא דרכון וכרטיסי טיסה לבדיקה.

בדיקת קורונה בנתב"ג
עמדות CHECK2FLY

בדיקות קורונה לנוחתים מחו"ל

על כל נוסע שנוחת בארץ לעבור בדיקת קורונה מיד לאחר הנחיתה שלו בנמל התעופה בן גוריון. לאחר איסוף הכבודה, השילוט יוביל למאהל בדיקות הקורונה, הבדיקות ללא עלות. ניתן לקצר את התור בעזרת הרשמה מראש לשירות check2fly והקלדת הקופון free1 במסך התשלום תחת "קוד הנחה".

בדיקות קורונה פרטיות מוזלות

אספנו מספר דוגמאות של בדיקות קורונה פרטיות מוזלות:
באמצעות השת"פ המוזל של קבוצת לופטהנזה עם בית החולים איכילוב, תוכלו לבצע בדיקת מטוש בעלות של 140 ש"ח בלבד (פרטים נוספים למטה). המרכז הרפואי שמיר, בבית החולים אסף הרופא, מציע בדיקת קורונה בעלות 260 ש״ח בלבד. סוכנות הנסיעות איסתא מציעה בדיקת קורונה, בבית הלקוח, בעלות 297 ש״ח – אך הצעה זו זמינה רק ללקוחות שיזמינו חבילת נופש בחו״ל. חברת ישראייר מציעה ללקוחותיה במעמד הזמנת טיסה או חבילה, בדיקה בעלות של 170 ש"ח שתתבצע בירושלים או רמת גן. חברת ארקיע מציעה ללקוחותיה הנחה לבדיקות קורונה באסותא במחיר של 320 ש"ח במקום 550 ש"ח.

הנחה לבדיקת קורונה – טריק קטן להוזלת הבדיקה

קבוצת לופטהנזה החלה בשיתוף פעולה עם בית החולים איכילוב כדי להציע ללקוחותיה בדיקת קורונה בעלות מוזלת של 140 ש״ח בלבד.מי זכאי למחירים המוזלים? כל מי שמחזיק בכרטיס טיסה של חברות התעופה בקבוצה (SWISS, לופטהנזה, בריסל איירליינס ואוסטריאן) וכמו כן כל חברי מועדון התעופה Miles&More.
הלכה למעשה המחירים המוזלים זמינים לכל אחד. מדוע? כי ההצטרפות למועדון התעופה היא חינמית לחלוטין ומיידית.

הבדיקה תתבצע בבית החולים בהזמנת תור מראש – והתוצאה תתקבל ביום העסקים הבא (למעט בדיקה סרולוגית שתוצאותיה יתקבלו עד 3 ימי עסקים). בתשלום נוסף ניתן לבחור בבדיקה סורולוגית (140 ש״ח), בדיקת מטוש ובדיקה סורולוגית יחדיו (265 ש״ח). מדובר במחיר הזול ביותר בארץ לבדיקה סרולוגית, והשניה הזולה ביותר לבדיקת מטוש.

בדיקת קורונה בבית – מחיר מוזל

גם כאן קבוצת לופטהנזה הרימה את הכפפה ויחד עם חברת LAB2DOOR מציעה שירות מוזל של בדיקת קורונה בבית. השירות זמין בפריסה ארצית די מרשימה ממטולה ועד מצפה רמון. עלות הבדיקה הינו 470 ש"ח (במקום 499 ש"ח) וככל שישנם יותר נבדקים המחיר לבדיקה יורד עד ל-380 ש"ח לארבעה נבדקים. לתנאים המלאים. השירות המוזל זמין למחזיקי כרטיסי טיסה בקבוצת לופטהנזה וכמוכן לחברי מועדון התעופה Miles&More (הצטרפות בחינם)

נחתו לאחרונה

הצטרפו ל-500,000 ישראלים שנשארים מעודכנים