בלעדי לחברי קהילת טיסות סודיות: כרטיס אמריקן אקספרס לעסקים עם הטבות מיוחדות!
זו הפעם השלישית שאנו מקיימים שיתוף פעולה עם חברת האשראי המובילה אמריקן אקספרס כדי להציע לכם כרטיס בתנאים משופרים, ללא עלות חודשית ועם צבירת נקודות שאיתן תוכלו לרכוש טיסות, לילות במלונות ועוד. ההצעה הפעם היא לכרטיס אשראי עסקי מסוג Gold Business, ההוצאות שגם ככה יש לכם כל חודש בעסק שלכם שוות לכם הרבה כסף!

כרטיס אמריקן אקספרס עסקי

אמריקן אקספרס

נכון לומר שאמריקן אקספרס, או בקיצור אמקס, היא חברת האשראי הטובה ביותר לנוסעים תכופים ומזדמנים. זה נכון בישראל ובכלל. אמקס העולמית היא סמל לגלובליזציה עם אינספור הטבות לנוסעים, שירותי קונסיירג׳ מובילים, תכנית נקודות פופולרית (Membership Rewards), שותפויות עם גופים רבים בתחום, תעריפים מיוחדים במלונות ועוד.

בישראל משווקת אמקס מגוון כרטיסים לקהל הפרטי והעסקי, נותנת הטבות שוטפות מצוינות ואפילו מציעה אתר הזמנות ייעודי בשם ExpressFly בשיתוף סוכנות הנסיעות סמארט-אייר. האתר מאפשר ללקוחות להשתמש בנקודות שנצברות בכל חודש בכרטיס, כדי לרכוש מוצרי נסיעות – לרבות טיסות מוזלות – ובניגוד לכרטיסי בונוס במועדוני תעופה, באתר ExpressFly ניתן לשלם את כל העלות בנקודות, אין הגבלה ליעדים או למועד הטיסות ואין תוספות תשלום כמו מיסי נמל והיטלי דלק.

עד ה-31 לדצמבר: הצעה בלעדית לקהילת טיסות סודיות

כרטיס אשראי אמקס עסקי

הכרטיס, מסוג Gold Business, כולל יתרונות רבים שאינם מוצעים לקהל הרחב. בין היתרונות הבולטים של הכרטיס בהצעה הבלעדית שלנו:

  • פטור מדמי כרטיס למשך שנתיים
  • צבירת נקודות MR ביחס של 1 נקודה לכל 60 ש״ח בחיוב.
  • יחס מימוש מועדף באתר ExpressFly. המימוש בכרטיס רגיל שאינו פרימיום הוא לפי יחס של 390 נקודות ל-10$ – אך בכרטיס זה היחס הוא 200 נקודות ל-10$. הנקודות שוות כמעט פי 2!
  • מתנת הצטרפות בסך 2,000 נקודות MR המתורגמות ל-100$ לרכישות באתר ExpressFly!
  • שתי כניסות בחינם בכל שנה לטרקליני דן בנתב״ג. ההטבה מותנית בחיוב בסך 2,000 ש״ח ומעלה בחודש הקודם לניצול ההטבה.
  • מנוי לתוכנית הטרקלינים של Priority Pass (שווי של $99 לשנה)
  • ביטוח נסיעות 5 ימים בחו"ל ללא עלות- מפעילים וטסים.
  • שובר דיגיטלי המעניק עד 30% הנחה במגוון רשתות מובילות כולל כפל מבצעים!
  • בנוסף להטבות של אמריקן אקספרס לעסקים יש הטבות נוספות באתר ייעודי businessbenefits.co.il

הכרטיס אשראי עסקי הוא מסוג Gold Business ומיועד בראש ובראשונה ללקוחות עסקיים שיכולים וצריכים לקבל תמורה גבוהה יותר מההוצאות החודשיות של העסק. חבל להשאיר כסף על הריצפה כשאפשר להנות מצבירת נקודות והטבות נוספות – עם כרטיס שפטור מדמי שימוש לשנתיים הראשונות!

נציגי אמריקן אקספרס וטיסות סודיות זמינים לענות לכל על כל השאלות בנוגע להצעה הבלעדית בדף הפייסבוק ובקהילת הפייסבוק של טיסות סודיות.

גילוי נאות: אמריקן אקספרס מציעה לנו תגמול על שיתוף הפעולה. נודה לכם אם תבחרו להיכנס לאתר אמריקן אקספרס ולהפיץ את ההטבה המשמעותית שיצרנו יחד איתם לקהילה שלנו.

הנפקת הכרטיס וגובה המסגרת נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של פרימיום אקספרס בע"מ ו/או ישראכרט מימון בע"מ, אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור לחיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נחתו לאחרונה