חרף משבר הקורונה רשם שוק האשראי המקומי היקף חיובים של למעלה מ-100 מיליארד דולר בשנת 2020. ישראלים אוהבים להשתמש בכרטיסי אשראי והרוב מחזיקים לפחות שני כרטיסים בארנק. חברות האשראי מנסות להציע כרטיסים יעודיים לנוסעים תכופים אך לצערנו אין כיום כרטיס אחד שמנצח בקלות את כל האחרים. אז פנינו לחברת אמקס, איתה שיתפנו פעולה גם בשנה שעברה, וסידרנו לכם הצעה בלעדית וייחודית לכרטיס הגולד הפופולרי עם הטבות בעלות ערך רב לאלו מכם שחולמים על חו״ל!

הטבת אמריקן אקספרס יחודית לקהילת טיסות סודיות

הצעה בלעדית לאמקס גולד – לשבועיים בלבד!

אנו שמחים לספר לכם על שיתוף הפעולה החדש שלנו עם אמריקן אקספרס במסגרתו תוכלו להנות, באופן בלעדי ולזמן מוגבל (עד ל-28.8), מכרטיס אשראי מסוג גולד שתנאיו והטבותיו עוצבו בהתאם לצרכים של הנוסעים לחו״ל! כך אתם, חברי קהילת טיסות סודיות, תהיו צעד אחד לפני כולם. תקציר הטבות הכרטיס:

  • פטור מדמי כרטיס למשך שנה (לאחר מכן כ-22 ש״ח לחודש)
  • הנחה בגובה 60% בעמלת המרת מט״ח (עמלה של 1% בלבד בשקלול ההנחה)
  • מתנת הצטרפות מוגדלת של 2500 נקודות MR (בשווי $125 במימוש באתר ExpressFly)
  • יחס המרה משופר למימוש נקודות באתר ExpressFly (לרכישת כל שירותי הנסיעות)
  • מנוי לתוכנית הטרקלינים של Priority Pass (המחיר הרגיל הוא $99 לשנה)

אמקס גולד: הערך הגבוה ביותר לנוסעים לחו"ל

ההצעה המיוחדת, שבחלקה חסרת תקדים גם עבור אמקס, זמינה לחברי קהילת טיסות סודיות בלבד ולמשך שבועיים עד ה-28 לאוגוסט בלבד. מתנת ההצטרפות תינתן ללקוחות זכאים בסוף חודש נובמבר ובתנאי שישלימו חיובים מצטברים בסך 5,000 ש״ח ומעלה במסגרת 60 הימים הראשונים לאחר הנפקת הכרטיס.

כרטיס הגולד כמובן מאפשר צבירת נקודות בתוכנית של אמקס עם יחס צבירה של נקודה עבור כל 60 ש״ח בחיוב (לא כולל 240 ש״ח ראשונים בכל חודש וענפים מוחרגים).

אמקס, לפחות לדעתנו, היא חברת האשראי שמציעה את הערך הרב ביותר לנוסעים ולמטיילים. היא מאפשרת המרת נקודות למגוון מועדוני לקוחות גם בתחום התעופה וגם בתחום המלונות, מנהלת טרקליני נוסעים בשדות תעופה מובילים ברחבי העולם, מציעה תוכניות להזמנת מלונות שהן הטובות מסוגן בקרב חברות האשראי, מפעילה שירותי קונסיירג׳ שזמינים גם למחזיקי כרטיס הגולד ועוד. חלק מההטבות האלו ניתנות גם על ידי חברות אשראי אחרות, אומנם, אבל רק לכרטיסים היוקרתיים ביותר שרחוקים מלהיות חינמיים – בעוד אצל אמקס זה הסטנדרט.

מזמינים חופשה עם הנקודות באתר ExpressFly

הנקודות בתוכנית של אמקס, Membership Rewards, הן הגמישות ביותר בשוק האשראי. ניתן להמיר אותן למגוון מועדוני לקוחות, כאמור, ולפעמים עם בונוס במסגרת מבצע תקופתי, אבל ניתן גם להשתמש בהן באתר הייעודי של אמקס בישראל להזמנת מוצרי נסיעות. נכון, במקום להמיר נקודות למועדון תעופה אחד ולרכוש כרטיסי בונוס המוגבלים בזמינות ובגמישות, ניתן להשתמש בנקודות כדי לרכוש כל טיסה בכל חברת תעופה לכל יעד ובכל תאריך. ככה פשוט.

אתר ההזמנות ExpressFly פועל כבר מספר שנים כשיתוף פעולה בין אמריקן אקספרס לבין סוכנות סמארטאייר. האתר הזה זמין אך ורק ללקוחות אמקס. באתר ExpressFly הנקודות שצברתם מהשימוש בכרטיס, וגם ממתנת ההצטרפות, יחסכו לכם כסף אמיתי בהזמנת החופשה הבאה. ניתן להזמין חופשה שלמה מנקודות אך גם אם לא צברתם מספיק, ניתן להשלים את השאר בשקלים, כל יתרה קיימת תיצור חיסכון מיידי. מתנת ההצטרפות לבדה תחסוך לכם $125 בהזמנה עתידית באתר!

ראוי לציין שאתר ExpressFly משווק גם טיסות לואוקוסט וטיסות שכר. היצע הטיסות והמלונות שלו מקיף מאוד, כך שבאמת ניתן למקסם את השימוש בנקודות, אין מיסי נמל או דמי טיפול, כך שהמחיר הוא המחיר.

הצעה שלא תרצו לפספס

כרטיס הגולד עם ההטבות לעיל, בהצעה בלעדית לחברי קהילת טיסות סודיות, יכול לחסוך לכם מאות ש״ח לקראת הנסיעה הבאה. הוא חינמי (לשנה הראשונה), כולל מתנת הצטרפות נדיבה ונהנה מעמלת המרת מט״ח שאף כרטיס פומבי אחר לא מנצח. אז מהרו להזמין אותו, כי הוא זמין רק עד ה-28 לאוגוסט…

גילוי נאות: אמריקן אקספרס מציעה לנו תגמול על שיתוף הפעולה. נודה לכם אם תבחרו להיכנס לאתר אמריקן אקספרס ולהפיץ את ההטבה המשמעותית שיצרנו יחד איתם לקהילה שלנו. התוכן בפוסט זה נכתב על ידינו בלבד ללא התערבות של אמריקן אקספרס.

הנפקת הכרטיס וגובה המסגרת נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של פרימיום אקספרס בע"מ, אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור לחיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נחתו לאחרונה