מתכננים חופשה בחגים, בקיץ או בתאריך ספציפי ונמאס לכם לחפש כל יום את מחירי הטיסות ולבדוק האם המחיר ירד? תנו לנו לעבוד בשבילכם. אחד מהיתרונות של טיסות סודיות, מלבד דף הפייסבוק והאינסטגרם שאתם חייבים לעקוב אחריהם, זהו מנוע החיפוש הייחודי שלנו. מדובר באחד ממנועי החיפוש המהירים ביותר, כך שהתוצאות מגיעות בתוך שניות בודדות. המנוע בודק את 100 היעדים הפופולרים שניתן להגיע אליהם מישראל הן מנתב״ג או משדה התעופה רמון. תוכלו להגיע לכל יעד שאתם חפצים בעזרת מנוע החיפוש. אך יתרון בולט לעומת מנועים אחרים, זהו מנגנון התראות המחיר שלנו – עדכונים על ירידה במחירי הטיסות.

באמצעות מנוע החיפוש, תוכלו להירשם על מנת לקבל עדכונים על ירידה במחיר הטיסה ליעד שאתם מחפשים. אפילו אם המחיר ירד בדולר או במאות דולרים, תקבלו התראה בתוך שניות בודדות מרגע הזיהוי. לרוב, המנוע מזהה את הירידה עוד לפני מנועי החיפוש הפופולריים והגדולים ביותר. באמצעות המדריך הבא, תוכלו להירשם להתראות ולתפוס את מחירי הטיסות הזולים ביותר.

עדכונים בזמן אמת: התראה על מבצעי טיסות בטלגרם

משתמשים בטלגרם? היצטרפו ליותר מ-90 אלף משתמשים שעוקבים אחרינו ונהנים מהמחירים הזולים ביותר והמבצעים החמים. מדי דקה אנחנו סורקים את המבצעים בחברות התעופה, בדגש על 100 היעדים הפופולריים ביותר מישראל. יתרה מכך, אנחנו מזהים ירידות מחירים משמעותיות ודואגים לעדכן אתכם לפני כולם. כדי להצטרף לערוץ הטלגרם של טיסות סודיות, בתיבת החיפוש בטלגרם רשמו ״טיסות סודיות״, אחר כך לחצו על הכפתור ״הצטרף״ או "Join״ וסמנו את העמוד כ-Pinned to top, על מנת שתראו את הפרסומים לפני כולם. מעתה, תהיו הראשונים לדעת על כל מבצע וירידת מחיר.

משתמשי פייסבוק? הירשמו להתראות מחיר בצ׳אטבוט שלנו

השתמשו בפיתוח המקורי והחדשני שלנו: מדובר ברובוט חכם וייחודי, בין הבודדים בעולם שמאפשר חיפוש מהיר וקבלת תוצאה בתוך שניות בודדות, כשאתם יודעים בוודאות שזהו המחיר הזול ביותר. עוד אנחנו מאפשרים הרשמה להתראות מחיר, כך שהמנוע חיפוש טיסות שלנו יעשה בשבילכם את העבודה. אנחנו נבדוק את המחיר של הטיסה שאתם מחפשים, ובמידה והוא ירד – אנחנו נהיה הראשונים להודיע לכם. בלחיצת כפתור, תוכלו לעבור לאתר ולהזמין את הטיסה במחיר הזול ביותר שזמין באותו הרגע. לחצו כאן כדי לבצע חיפוש ולהירשם להתראה דרך הצ׳אט בוט שלנו.

הניוזלטר הכי שווה בעולם התיירות? נעדכן אתכם גם שם!

אל תחשבו יותר מדי ותנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. כשיש מבצעים חריגים, אנחנו נדאג לשלוח לכם אותם לאימייל, וכך תקבלו את המבצעים גם אל תיבת הדואר הנכנס. אם אתם ספונטניים, גמישים בתאריכים וביעדים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לתפוצת המייל שלנו בתחתית האתר. אנחנו כבר נדאג לעדכן אתכם במרוכז כשיש מבצעים שווים.

נחתו לאחרונה