צילום: מיכאל קבחייב

חברת איזיג'ט הבריטית הביאה בשורה לישראל כשנכנסה ב-2009 והוזילה את מחירי הטיסות לאנגליה. החברה מפעילה טיסות לאיטליה, בריטניה, גרמניה, הולנד, צרפת ושוויץ. מדובר באחת מחברות התעופה החלוצות בתחום הלואו קוסט, וגם בעלת חוקים גמישים בכל מה שקשור לכבודה שעולה איתכם למטוס. אספנו שישה טיפים שיחסכו לכם לא מעט כסף, זמן וישפרו את הנוחות שלכם בטיסה הבאה עם איזיג'ט.

גן עדן לחובבי השופינג, תיק עלייה למטוס ללא הגבלת משקל

איזיג'ט לא מגבילה את המשקל בתיק או בטרולי שעולה איתכם למטוס. מדובר ביתרון משמעותי של איזיג'ט על פני החברות האחרות שבודקות בקפידה ואוכפות את נושא המשקל. את מדיניות הכבודה המלאה של איזיג'ט תוכלו לראות כאן.

הכפילו את הכבודה שאתם יכולים לקחת למטוס

מושבי easyJet Plus, כוללים לא מעט יתרונות כמו מושב בקדמת המטוס או מושב ביציאת חירום, אך היתרון המשמעותי ביותר זוהי האפשרות להעלות תיק נוסף ללא הגבלת משקל. עוד הטבה נוספת היא עלייה מוקדמת למטוס לפני כולם, מה שיבטיח מקום לתיקים בתאים שמעל המושבים. את הפרטים על בחירת המושבים תוכלו למצוא כאן.

לחוצים במשקל ובנפח? בקשו שקית דיוטי פרי בנחיתה ביעד

על פי נהלי איזיג'ט, כל נוסע רשאי לעלות בנוסף לטרולי ותיק נוסף למושבי הפלוס, גם שקית מהדיוטי פרי המקומי של השדה ממנו הטיסה יוצאת. לכן, הגדילו ראש, בקשו שקית כבר בנחיתה כדי שבחזור תוכלו להשתמש בה, במיוחד בשביל הדברים הכבדים או בעלי נפח גדול. לנוהל השקיות לחצו כאן.

זקוקים למזוודה? אל תתלבטו והזמינו אותה ביחד עם כרטיסי הטיסה

מחיר הוספת כבודה אינו קבוע ולרוב עולה ככל שמתקרב תאריך הטיסה. ככל שתרכשו מראש תשלמו פחות. הוספת מזוודה בתהליך הזמנת הכרטיס יכול לחסוך לכם 20-30 אירו, לעומת התשלום בשדה. עוד יש לשים לב כי המחיר באנטרנט זול יותר מאשר בשדה או במוקד הטלפוני.

שלחו כבודת יד בחינם

בלא מעט מקרים וטיסות, על מנת ליצור מצב בו יש מספיק תאי אחסון לכולם, צוות הקרקע יחפש מתנדבים לשליחת כבודת היד לבטן המטוס. הרגישו חופשיים לשאול את צוות הקרקע בדלפק הצ'ק אין, ובשער העלייה למטוס, אם יש אפשרות לשלוח את הכבודה לבטן המטוס, וכך גם תוכלו להסתובב בידיים חופשיות מתיקים כבדים.

אוהבים מזוודות קשיחות? תתחילו להתרגל לתיקי בד

בתיקי בד ניתן לדחוס הרבה יותר תכולה ומשקל מאשר ממזוודות קשיחות. הגמישות של הבד מאפשרת גם להיכנס בקלות יתרה לכלוב מדידת הכבודה של איזיג'ט, וכך גם "להעמיס" יותר. לכן, מוטב שתטוסו עם תיקי ומזוודות בד בלבד.

לחצו כאן לקרוא חוות דעת וביקורות על איזיג'ט

נחתו לאחרונה