רינאייר (Ryanair), חברת האולטרה-לואו קוסט האירית, הכריזה על מבצע מדהים ויוצא דופן של מכירת עשרת אלפים כרטיסי טיסה ב-5 אירו בלבד. בין היעדים מתל אביב שבמבצע: ברלין ובודפשט. המבצע מסתיים הלילה בחצות (שעון בריטניה).

עדכון: כל הטיסות ב-5 אירו אזלו

טיסות ב5 אירו
מבצע טיסות בראינאייר – סייבר מאנדיי

בימים רגילים לא היינו מהססים וכנראה רוכשים עשרות כרטיסי טיסה זולים לכל רחבי אירופה מנתב"ג. אין דבר יותר משתלם מלרכוש טיסה לאירופה הלוך-חזור ב-10 אירו בלבד. אך אנו בתקופה אחרת, של חוסר ודאות, וכל היעדים המוצעים במבצע נמצאים במדינות שנכון להיום לאור מצב התחלואה בישראל, לא מקבלות אותנו או דורשות בידוד למגיעים מישראל.

הכירו: מדיניות הביטולים של ראינאייר

‎במידה וטיסתכם בוטלה ביוזמת ראינאייר תוכלו לשנות את הכרטיס ללא תוספת תשלום ובתנאי שתאריך הטיסה החדשה הוא במסגרת 90 ימים מתאריך הטיסה המקורית. ניתן גם להחליף את שדה המוצא ו\או שדה היעד ללא תוספת תשלום באותה הזדמנות.
לדוגמה: אם רכשתם טיסה מת״א לברלין בינואר וטיסה זו בוטלה, תוכלו להחליפה בטיסה מת״א לרומא (או יעד אחר) בפסח ללא תוספת תשלום.
כלומר, אם תרכשו טיסה ספקולטיבית לבודפשט ב-5 אירו וזו תבוטל על ידי חברת התעופה, תוכלו להמיר אותו לכרטיס טיסה בתאריך אחר, ליעד אחר ללא תשלום ההפרש בין הטיסה ב-5 אירו שרכשתם לטיסה אחרת שעלותה 100 אירו (או יותר).

בחודשים האחרונים שמנו לב לתופעת איחוד הטיסות, במקום לבטל טיסה חברת התעופה מאחדת עם טיסה אחרת וכך היא מתנערת ממדיניות השינוי המקלה. אך בכל מקרה היא מציעה החזר כספי מלא למי שאינו מעוניין לטוס בתאריך הטיסה המעודכן.

פרסומת:

מעקב מחיר לטיסות ראינאייר

מערכת התראות המחיר של טיסות סודיות עוקב 24/7 אחר מחירי הטיסות וכמובן ששלח אלפי התראות אישיות לניידים של העוקבים שנרשמו להתראות מחיר. לא רוצים לפספס הירשמו בחינם להתראות מחיר.

טיסות זולות לבודפשט
טיסות זולות לברלין

טיסות זולות של חברת ראינאייר:

נחתו לאחרונה

הצטרפו ל-500,000 ישראלים שנשארים מעודכנים