לפלנד היא אחד מיעדי החורף המעניינים והמרתקים ביותר אליהם אפשר לטוס כיום. כאשר מדברים על לפלנד יש להבין כי מדובר על חבל ארץ ענק המשתרע למעשה בארבע מדינות: רוסיה, שוודיה, נורווגיה ופינלנד, כאשר החלק המתוייר ביותר נחשב למחוז לפלנד הפינלנדי הנמצאת במרחק של 5 ק"מ מחוג הקוטב הצפוני.

נתיב טיסה ללפלנד

טיסה ישירה ללפלנד ב-€199 הלוך-חזור

במסגרת שיתוף פעולה בלעדי אנו שמחים להציע לכם טיסה ישירה ללפלנד (רובניימי) במחיר נדיר של €199 כולל כבודה! טיסה ישירה לרובניימי אורכת כ5 וחצי שעות טיסה. מניסיון המלאי אוזל די מהר אז אנו בהחלט ממליצים לא להתמהמה.

  • €199 – טיסות הלוך\חזור כולל כבודה, 6 לילות, 2-8.3
  • €199 – טיסה הלוך\חזור כולל כבודה, 6 לילות, 8-14.3
  • ניתן להצטרף לטיול מאורגן לתאריכים הללו שכולל פנסיון מלא, טיסה, לינה, הדרכה, ביגוד מתאים ולו"ז עמוס באטרקציות וטיולים.

אז אם אתם מחפשים טיול טבע משגע, חובבי אקסטרים או רוצים לנוח ולהתפנק במלון מפנק באמצע יער מושלג, לפלנד הוא בהחלט היעד הבא 

טיסות לרובניימי

איך טסים ללפלנד?

בניגוד למסע של נילס הולגרסן ללפלנד, מישראל ניתן להגיע ללפלנד בטיסה ישירה אל רובניימי בירת מחוז לפלנד עם טיסות שכר ישראליות הלוקחות כ-5.5 שעות, או לחילופין במגוון טיסות קונקשיין הלוקחות כ-8 שעות ויותר עם חברות רבות בהן פינאייר עם מחירים הנעים באזור ה-500 דולר ומעלה.

אטקרציות בלפלנד

ניתן למצוא לא מעט אטרקציות בעיר רובניימי עצמה, אטרקציות המתרכזות מסביב לכיכר לורדי בעיר. אך רוב המטיילים ללפלנד עושים זאת על מנת ליהנות ממגוון האטרקציות החורפיות הרב באזור הכולל נסיעה במזחלות האיילים, מפגש עם כלבי ההאסקי הכולל מסע מזחלות או לחילופין חוויה מוטורית מהנה של נהיגה עצמית באופנועי שלג. אטרקציה מומלצת במיוחד למשפחות עם ילדים היא ביקור בכפר סנטה קלאוס הנמצא במרחק של כ-8 ק"מ מהעיר, אך אין ספק שהאטרקציה הראשית באזור היא תופעת הזוהר הצפוני אותה ניתן לראות בשמים בחודשי אוקטובר-מרץ.

טיול מאורגן ללפלנד

הדרך הפשוטה ביותר ליהנות משלל המקומות והאטרקציות בלפלנד היא באמצעות טיול מאורגן. טיולים מאורגנים ללפלנד לרוב כוללים טיסות ישירות, הדרכה בעברית, העברות, מלונות, אטרקציות ובגדים טרמיים. טיול מאורגן מקל על ההתניידות בין האטרקציות השונות ומאפשר הגעה לחופשה בראש שקט. טיולים מאורגנים כוללים לרוב אטרקציות כמו טיולי מזחלות, נהיגה באופנועי שלג, ביקור בכפר סנטה קלאוס, שמורת קורואומה (המפלים הקפואים), ביקור בגן החיות הארקטי ברנואה, צפיה בזוהר הצפוני.

טיול עצמאי בלפלנד

למרות שטיול מאורגן מקל מאוד על חווית הביקור בלפלנד, אין זה אומר שזהו הפתרון היחיד. מטיילים רבים יוכלו לעשות את הטיול גם באופן עצמאי כאשר ניתן להגיע לכפר סנטה ולגן החיות בתחבורה ציבורית או קווי אוטובוס יעודיים ולבחור בסיורים מאורגנים מקומיים שאפשר להשיג בעיר רובניימי, לחילופין ניתן לשכור רכב שיאפשר להגיע למקומות השונים באזור בקלות וללא תלות באחרים.

חיפוש טיסות בוואטסאפ

נחתו לאחרונה