מתכננים חופשה בחגים, בקיץ או בתאריך ספציפי ונמאס לכם לחפש כל יום את הטיסות ולבדוק האם המחיר ירד? תנו לנו לעבוד בשבילכם. אחד מהיתרונות של טיסות סודיות, מלבד דף הפייסבוק והאינסטגרם שאתם חייבים לעקוב אחריהם, זהו מנוע החיפוש הייחודי שלנו. מדובר באחד ממנועי החיפוש המהירים ביותר, כך שהתוצאות מגיעות בתוך שניות בודדות. המנוע בודק את 100 היעדים הפופולרים שניתן להגיע אליהם מישראל הן מנתב״ג או משדה התעופה רמון. תוכלו להגיע לכל כל יעד שאתם חפצים בעזרת מנוע החיפוש. אך יתרון בולט לעומת מנועים אחרים, זהו מנגנון ההתראות שלנו.

באמצעות מנוע החיפוש, תוכלו להירשם על מנת לקבל התראות כשמחיר הטיסה ליעד שאתם מחפשים יורד. אפילו אם הוא ירד בדולר או במאות דולרים, תקבלו התראה בתוך שניות בודדות מהרגע שזיהינו את זה. בעזרתו, לא תפספסו יותר ירידות מחירים, בדולר או במאות דולרים. לרוב, המנוע מזהה את הירידה עוד לפני מנועי החיפוש הפופולריים והגדולים ביותר. באמצעות המדריך הבא, תוכלו להירשם להתראות ולתפוס את המחירים הזולים ביותר.

ברגע שהם זמינים: צפו בדילים הלוהטים דרך הטלגרם

משתמשים בטלגרם? הצטרפו ליותר מ-100אלף אנשים שעוקבים אחרינו ונהנים מהמחירים הזולים ביותר והמבצעים החמים. מדי דקה אנחנו סורקים את המבצעים בחברות התעופה, בדגש על 100 היעדים הפופולריים ביותר מישראל. עוד, אנחנו מזהים ירידות מחירים משמעותיות ודואגים לעדכן אתכם לפני כולם. כדי להצטרף לערוץ הטלגרם של טיסות סודיות, או חפשו בטלגרם ״טיסות סודיות״, אחר כך לחצו על הכפתור ״הצטרף״ או "Join״ וסמנו את העמוד כ-pinned to top, על מנת שתראו את הפרסומים לפני כולם. מעתה, תהיו הראשונים לדעת על כל מבצע שזמין.

משתמשי פייסבוק? הירשמו להתראות דרך הצ׳אטבוט שלנו

השתמשו בפיתוח המקורי והחדשני שלנו: מדובר ברובוט חכם וייחודי, בין הבודדים בעולם שמאפשר חיפוש מהיר וקבלת תוצאה בתוך שניות בודדות, כשאתם יודעים בוודאות שזהו המחיר הזול ביותר. עוד אנחנו מאפשרים הרשמה להתראות, כך שהמנוע חיפוש טיסות שלנו יעשה בשבילכם את העבודה. אנחנו נבדוק את המחיר של הטיסה שאתם מחפשים, ובמידה והוא ירד – אנחנו נהיה הראשונים להודיע לכם. בלחיצת כפתור, תוכלו לעבור לאתר ולהזמין את הטיסה במחיר הזול ביותר שזמין באותו הרגע. לחצו כאן כדי לבצע חיפוש ולהירשם להתראה דרך הצ׳אט בוט שלנו.

אוהבים שהכל מגיע אליכם במייל? אנחנו נמצאים גם שם!

אל תחשבו יותר מדי ותנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. כשיש מבצעים חריגים, אנחנו נדאג לשלוח לכם את זה למייל, וכך תקבל את המבצעים גם אל התיבה. אם אתם ספונטניים, גמישים בתאריכים וביעדים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לתפוצת המייל שלנו. אנחנו כבר נדאג לעדכן אתכם במרוכז כשיש מבצעים שווים.

נחתו לאחרונה