כיום תקשורת היא תשתית חיונית לא פחות מחשמל או מים. קל וחומר במהלך נסיעה לחו״ל. גישה רציפה לאינטרנט עוזרת לנו לנווט את הטיול, לבחור מסעדות ואטרקציות, להזמין מונית בכל רגע מכל מקום וכמובן להישאר בקשר קבוע עם החברים, הקולגות והמשפחה.

נכון שיש ווייפיי כמעט בכל מלון או קניון – אבל אלו לרוב רשתות איטיות, לא מאובטחות מספיק ובכל מקרה זו טרחה להתחבר בכל פעם לרשת חדשה. זה כ״כ 2010. אז מה הפתרון? אפשר לרכוש סים מקומי בכל יעד אבל זו טרחה משמעותית. אפשר לרכוש חבילת תקשורת מהמפעיל הסלולרי הישראלי אבל זה לרוב עניין יקר. הפתרון הנוח הוא לרכוש סים אחד שפועל כמעט בכל מדינות העולם, מציע תעריפי תקשורת נמוכים יחסית, מאפשר לשמור יתרה מנסיעה לנסיעה ומוריד לאפס את הטרחה והדאגה בזמן השהייה בחו״ל.

טיסות סודיות וגלובל-סים

למצוא לכם את הטיסות הזולות ביותר אנחנו כבר יודעים, אבל חשוב לנו לעזור לכם לחסוך גם בהוצאות אחרות כדי שתוכלו לטייל יותר ולהנות יותר. לכן יצרנו שיתוף פעולה חדש עם גלובל-סים, המספקת פתרון נוח להפליא לתקשורת בחו״ל. בעזרת סים אחד, שניתן לאסוף ללא עלות מכל סניף של פלאפון (או לקבל עם שליח הביתה בעלות 20 ש״ח), תוכלו לגלוש באינטרנט ולהתקשר כמעט מכל מדינה בעולם בלי לשלם הון.
GLOBALSIM קופון לטיסות סודיות

למה בחרנו בגלובל-סים?

ראשית – בגלל הגמישות. בעוד מרבית חברות הסלולר מוכרות חבילות גלישה המוגבלות בזמן, למשל שבוע או חודש, ובדר״כ מספיקות לנסיעה בודדת, חבילת הגלישה של גלובל-סים תקפה ל-3 שנים! המשמעות היא ניצולת גבוהה של החבילה, בהנחה שאתם נוסעים לחו״ל לפחות פעם בשנה. זה בפני עצמו יתרון שהופך את הבחירה בגלובל-סים לכדאית.

שנית – בגלל המחיר. גלובל-סים מציעה את התעריפים הנמוכים ביותר לגלישה בחו״ל אבל אנחנו דאגנו לכם להנחה נוספת של 20%! השתמשו בקוד קופון 102030

כלומר, חבילת גלישה של 5GB שנמכרת ב-149 ש״ח תעלה לכם 119 ש״ח בלבד! ההנחה תקפה גם לחבילת גלישה קטנה יותר, של 2GB, אבל לנוסע הממוצע משתלם יותר לרכוש חבילת גלישה של 5GB. המחיר הוא כמובן סופי ולא כולל עמלות נסתרות כמו עלות סים, אקטיבציה וכ'ו. ניתן לאסוף אותו בחינם מכל סניף של פלאפון או להזמין עם שליח הביתה בעלות של 20 ש"ח.

קופון טיסות סודיות גלובל סים

שלישית – בגלל הנוחות. לא צריך לנחות ביעד ולהתחיל לחפש סים מקומי משתלם, הסים של גלובל סים תקף ב169 מדינות וכך תשארו מחוברים מרגע הנחיתה ביעד ואפילו אם תעברו בין מדינות, או תבצעו קונקשן ביעד ביניים לכמה שעות.

קוד קופון גלובל סים – 20% הנחה

השתמשו בקוד קופון 102030 לקבלת הנחה של 20%! 

נזכיר שוב שהחבילות של גלובל-סים תקפות ל-3 שנים ו-169 מדינות בעולם. הכל בסים אחד. אגב, הווטסאפ כמובן ימשיך לעבוד על כרגיל על המספר שלכם.. (:

גילוי נאות: חברת פלאפון מציעה לנו תגמול על שיתוף הפעולה. נודה לכם אם תבחרו להפיץ את ההטבה המשמעותית שיצרנו יחד איתם לקהילה שלנו. התוכן בפוסט זה נכתב על ידינו בלבד ללא התערבות של חברת פלאפון.

חיפוש טיסות בוואטסאפ

נחתו לאחרונה