צילום: מיכאל קבחייב

חברת התעופה ריינאייר הינה אחת מחברות הלואו קוסט הפופולריות ובעלות הפעילות הענפה והגדולה ביותר מנמל התעופה בן גוריון ונמל התעופה רמון. החברה מפעילה קווים לאיטליה, אנגליה, פולין, ועוד. עם זאת, לחברה יש לא מעט סייגים ואותיות קטנות, אפילו בעת הזמנת כרטיסי הטיסה. אספנו לכם חמש דרכים לשלם פחות על הטיסה ולקבל חוויה מעט טובה יותר, ובעיקר לא לשלם מעבר למחיר כרטיס הטיסה.

תמחור דינמי: המחירים עולים ויורדים בהפרשים של עשרות אירו לכיוון

המחירים של ריינאייר דינמיים ויכולים לעלות ולרדת לעיתים תכופות ולנוע בהפרשים של עשרות אירו לכיוון. כך לדוגמה, הייתה זמינה של ארבעה כרטיסים בעשרה אירו לפאפוס. הכרטיס המחירי עלה 35 אירו, אך אחרי 72 שעות המחיר צנח מ-35 אירו ל-14 אירו בלבד. אם אתם רואים מחיר גבוה משמעותית בקו הספציפי, ייתכן והוא ירד אחרי מספר שעות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לעקוב אחר המחיר ולרענן את העמוד מדי כמה שעות.

רוכשים מספר רב של כרטיסי טיסה? ייתכן והמחיר יתייקר

מחיר כרטיס הטיסה תלוי בזמינות המושבים. בדרך כלל, אם זמינים שלושה מושבים בתעריף הנמוך ואתם צריכים ארבעה כרטיסים, חברות התעופה יתאימו לכם שלושה כרטיסים במחיר נמוך והכרטיס הרביעי במחיר הגבוה. ברייאנאייר לעומת זאת, המחיר נקבע לפי המחיר הגבוה ביותר. כך שמחיר הכרטיסים יהיה לפי התעריף הגבוה, גם אם אתם צריכים ארבעה כרטיסים ויש רק שלושה כרטיסים זולים. לכן, נסו לפצל את ההזמנה לכמה כרטיסים.

שימו לב למטבעות חוץ: היזהרו מעמוד התשלום

ריינאייר תשמח להמיר את התשלום שלכם מאירו לדולר, אך מדובר בתעריף המרה גבוה במיוחד שעליו היא כמובן מרוויחה לא מעט. שימו לב, אל תבצעו המרות באתר של ריינאייר, ומוטב שאת אותן המרות תבצעו אך ורק דרך כרטיס האשראי שלכם. בעמוד התשלום, מתחת להכנסת פרטי האשראי ישנו קישור חבוי המתייחס לשער ההמרה (Click here for more information) לחצו עליו והסירו את ה-V מהחלונית שנפתחת. המחיר יחזור להיות באירו. במקרה הזה חסכנו כ- 30 אירו נוספים (העלות הכוללת הייתה בסכום כולל של 360 אירו) רק על ידי בחירה שלא להמיר את הרכישה מאירו לדולר.

וככה חוסכים 50 אירו: עשו צ'ק אין בבית

חשוב לבצע צ'ק אין בבית ולהדפיס את כרטיסי הטיסה או להשתמש באפליקצייה. הצ'ק אין החינמי נפתח 48 שעות לפני מועד הטיסה, ואם תשכחו לעשות זאת, תשלמו עוד 50 אירו נוספים בשדה התעופה. אלו הדברים הקטנים שבעזרתם חברות הלואו קוסט מרוויחות על חשבון הנוסעים.

אל תקנו מושבים מראש

רכישת הכרטיס וביצוע צ'ק אין, יבטיחו לכם מקום על הטיסה ב-99 אחוזים. במידה ולא, ריינאייר תצטרך למצוא לכם טיסה חלופית או לפצות בהתאם. ריינאייר אוהבת לפזר נוסעים בצורה אקראית, והישראלים כבר מכירים את הנושא ומחליפים כיסאות ביניהם. רכישת כסא עולה כ-6 אירו לאדם לכיוון, משמע שהושבה למשפחה של חמישה נוסעים, לשני כיוונים תעלה 60 אירו.

לחצו כאן לקרוא חוות דעת וביקורות על ראיינאייר

נחתו לאחרונה