צילום: מיכאל קבחייב

חברת התעופה ריינאייר הינה אחת מחברות הלואו קוסט הפופולריות ובעלות הפעילות הענפה והגדולה ביותר מנמל התעופה בן גוריון ונמל התעופה רמון. החברה מפעילה קווים לאיטליה, אנגליה, פולין, ועוד. עם זאת, לחברה יש לא מעט סייגים ואותיות קטנות, אפילו בעת הזמנת כרטיסי הטיסה. אספנו לכם חמש דרכים לשלם פחות על טיסה בריינאייר ולקבל חוויה מעט טובה יותר, ובעיקר לא לשלם מעבר למחיר כרטיס הטיסה.

איך למצוא טיסות זולות בריינאייר?

ראינאייר דף טיסות זולות
דף הFare Finder

רינאייר עשתה עבודה מצוינת בשיקוף התעריפים הכי זולים שלה בלחיצת כפתור. בדף ה-Fare Finder ניתן לראות את הטיסות הזולות ביותר מתל אביב לכל יעדי ריינאייר. חשוב לזכור: המחיר הוא לכיוון אחד וכולל תיק יד, הוא אינו כולל טרולי, כבודה לבטן המטוס או בחירת מושב (בתוספת תשלום).

תמחור דינמי בריינאייר: המחירים נעים בהפרשים של עשרות אירו לכיוון

המחירים של ריינאייר דינמיים ויכולים לעלות ולרדת לעיתים תכופות ולנוע בהפרשים של עשרות אירו לכיוון. כך לדוגמה, הייתה זמינה של ארבעה כרטיסים בעשרה אירו לפאפוס. הכרטיס עלה 35 אירו, אך אחרי 72 שעות המחיר צנח מ-35 אירו ל-14 אירו בלבד. אם אתם רואים מחיר גבוה משמעותית בקו הספציפי, ייתכן והוא ירד אחרי מספר שעות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לעקוב אחר המחיר ולרענן את העמוד מדי כמה שעות.

טיסות זולות ראינאייר

רוכשים מספר רב של כרטיסי טיסה? ייתכן והמחיר יתייקר

מחיר כרטיס הטיסה תלוי בזמינות המושבים. בדרך כלל, אם זמינים שלושה מושבים בתעריף הנמוך ואתם צריכים ארבעה כרטיסים, חברות התעופה יתאימו לכם שלושה כרטיסים במחיר נמוך והכרטיס הרביעי במחיר הגבוה. ברינאייר לעומת זאת, המחיר נקבע לפי המחיר הגבוה ביותר. כך שמחיר הכרטיסים יהיה לפי התעריף הגבוה, גם אם אתם צריכים ארבעה כרטיסים ויש רק שלושה כרטיסים זולים. לכן, נסו לפצל את ההזמנה לכמה כרטיסים וככה בסה"כ תשלמו פחות.

שימו לב למטבעות חוץ: היזהרו מעמוד התשלום

ריינאייר תשמח להמיר את התשלום שלכם מאירו לדולר, אך לעיתים מדובר בתעריף המרה גבוה במיוחד שעליו היא כמובן מרוויחה לא מעט. שימו לב, אל תבצעו המרות באתר של ריינאייר, ומוטב שאת אותן המרות תבצעו אך ורק דרך כרטיס האשראי שלכם. בעמוד התשלום, מתחת להכנסת פרטי האשראי ניתן לבחור במטבע התשלום, בדקו את המחירים ובחרו במטבע המשתלם.

מטבע תשלום ראינאייר

וככה חוסכים 50 אירו: עשו צ'ק אין בבית

חשוב לבצע צ'ק אין בבית ולהדפיס את כרטיסי הטיסה או להשתמש באפליקציה. הצ'ק אין החינמי נפתח 48 שעות לפני מועד הטיסה, ואם תשכחו לעשות זאת, תשלמו עוד 50 אירו נוספים בשדה התעופה. אלו הדברים הקטנים שבעזרתם חברות הלואו קוסט מרוויחות על חשבון הנוסעים.

טסים ריינאייר? אל תקנו מושבים מראש

רכישת הכרטיס וביצוע צ'ק אין, יבטיחו לכם מקום על הטיסה ב-99 אחוזים. במידה ולא, ריינאייר תצטרך למצוא לכם טיסה חלופית או לפצות בהתאם. ריינאייר אוהבת לפזר נוסעים בצורה אקראית, והישראלים כבר מכירים את הנושא ומחליפים כיסאות ביניהם. רכישת כסא עולה כ-6 אירו לאדם לכיוון, משמע שהושבה למשפחה של חמישה נוסעים, לשני כיוונים תעלה 60 אירו.

ראינאייר בחירת מושבים
מומלץ לדלג על רכישת מושב

לחצו כאן לקרוא חוות דעת וביקורות על ריינאייר

 

הטיסות הזולות ביותר ליעדי ריינאייר:

חיפוש טיסות בוואטסאפ

נחתו לאחרונה