פתיחת המכירה של איזיג'ט לחורף 2022 יוצאת לדרך!

חג איזיג'ט שמח! הבוקר (15.12), במהלך חריג, נפתחה המכירה באיזיג'ט לחודשים אוקטובר 2021 – מרץ 2022 (טיסות עד אוקטובר 2021 כבר עלו למכירה ביולי האחרון)

באיזה שעה איזיג'ט פותחת את המכירה?

מהניסיון שלנו רוב פתיחות המכירה באיזיג'ט הן מעט אחרי 07:00 בבוקר. כדאי לקחת בחשבון שהמכירה האחרונה לקיץ 2021 נפתחה ב-09:00, יחסית מאוחר למה שאנו רגילים.

בפעמים הקודמות הראשונים שהצליחו לרכוש, עשו זאת באפליקציית המובייל – שווה להוריד אותו ולבדוק גם שם אם נפתח! (הורדה לאנדרואיד | הורדה לאייפון)
המחירים עולים מ-א-ד מהר, במיוחד לתאריכי ביקוש כמו סופי שבוע וחגים (חנוכה, שווקי כריסמס, סילבסטר, פורים). אם לא תרכשו מספיק מהר המחיר יתעדכן ויעלה. אם לא הספקתם לרכוש בשעה הראשונה לפתיחת המכירה של איזיג'ט, לפעמים שווה להמתין בסבלנות להירשם להתראת מחיר בצ'ט בוט של טיסות סודיות, ואחרי מספר ימים, יתכן שהמחירים ירדו ותקבלו הודעה אישית לניד ברגע שהמחיר ירד.

טיפים לרכישה באתר איזיג'ט בפתיחת המכירה

המכירה לעיתים נפתחת בשלבים ולא תמיד רואים את התאריכים החדשים בחיפוש הרגיל. מה עושים?
1. מנסים את החיפוש גם באפליקציית המובייל וגם באתר האינטרנט, חודשי אוקטובר – נובמבר 2021 לא זמינים? המשיכו לשלב השני
2. עשו חיפוש ליעד המבוקש אך בתאריכים זמינים (סוף חודש ספטמבר). תוצאת החיפוש תתקבל בתצוגה של 3 ימים. נסו לגלול קדימה בתאריכים בעזרת החצים. במחשב בלבד – נסו ללחוץ מעל מחירי הטיסות על '3 week view ' היכנסו לתצוגת שלושה שבועות, ובדקו האם שם כן ניתן לבחור בחודשים שאחרי אוגוסט (עדיין לא מצליחים? כנראה שטרם נפתחה המכירה)
פתיחת מכירה באיזיג'ט - בתמונה חיפוש טיסה באיזיג'ט
3. בדקו מספר יעדים, לא כולם נפתחים בדיוק באותה שעה.
4. מצאתם כרטיסים במחיר טוב? תתחילו בתהליך הרכישה! במקביל, נסו לרכוש גם בגלישה ב'סתר' למקרה שיש פערים במחיר!
5. ניתן לבטל את רכישת הכרטיסים תוך 24 שעות מרגע הרכישה בעלות של £30 – כשיש מחיר טוב עדיף קודם כל לרכוש ולא להתמהמה.

פרסומת:

יעדי טיסות איזיג׳ט מתל אביב:

מדיניות כבודה חדשה באיזיג'ט

כפי שפרסמנו כאן לראשונה, איזיג'ט שינמכה משמעותית את זכאות כבודת היד של נוסעיה. על מנת לקחת טרולי לקבינה יש לרכוש מושב מועדף, על מנת לשלוח טרולי לבטן המטוס במחיר מוזל ניתן לרכוש את שירות Hands Free. לפרטים המלאים על השינוי לחצו כאן

 טיפים לטיסות באיזיג'ט לתקופת הקורונה!

  • בוטלה לכם טיסה באיזיג'ט? זכיתם בכרטיס גמיש! הזיזו אותו בחינם לכל תאריך עתידי ללא תשלום נוסף (כולל התאריכים היקרים ביותר). ניתן גם להזיזו ליעד אחר באותה מדינה.
  • יש לכם הזמנה ואתם לא מעוניינים לטוס? הזיזו את הטיסה ללא דמי שינוי (אך בתשלום ההפרשים) לתאריכים זולים שיפתחו לחורף 2022
  • חוששים להזמין הרבה זמן מראש? רכשו ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

עשרות עוקבים כבר דירגו את איזיג'ט, טסתם איתם? השאירו חוות דעת

פרסומת:

הטיסות הזולות ביותר ליעדי איזיג'ט:

חיפוש טיסות בוואטסאפ

נחתו לאחרונה