איך מקבלים החזר כספי ומדוע עדיף דווקא לא לקבל החזר ובנוסף
למה רכשנו השבוע טיסה למילאנו ומבצע כבודה באירו הוארך בשבוע!

מבצע כבודה באירו הוארך בשבוע!

ניתן להוסיף מזוודות של 23 ק"ג, מבצע כבודה לבטן המטוס באירו (לכיוון) הוארך עד לתאריך: 28.04.20. תוכלו לבדוק זאת בכניסה להזמנה שלכם או לפני הזמנה חדשה.

מבצע איזיג'ט כבודה באירו

רכשו כרטיס גמיש ב15 אירו!

כרטיס טיסה שמבוטל על ידי איזיג'ט הופך לכרטיס גמיש לחלוטין, ניתן לשנות יעד או תאריך ללא דמי שינוי וללא צורך לשלם הפרש בין התעריפים במידה וקיימים.
דוגמת מימוש אטרקטיבית וחדשה שמצאנו: ניתן לרכוש טיסה פנים אירופאית זולה, במידה והיא מבוטלת על ידי איזיג'ט (וזה הימור) ניתן לשנות אותה לכל יעד איזיג'ט מתל אביב. כלומר, ניתן לאתר טיסות זולות יותר שכנראה (אך לא בטוח) יבוטלו ולהמיר אותן בטיסה ליעד יקר יותר ובתאריכים יקרים יותר.

easyjet flexible change

נכון להיום, איזיג'ט לא מאפשרת רכישה של טיסות החל מ-18.5 ולכן אם אתם מהמרים על טיסה שתתבטל אפשר לעשות זאת רק על טיסות החל מתאריך זה בלבד.
לדוגמא, רכשנו השבוע טיסות מלוקסנבורג למילאנו ומברלין לפלמה, זוג כרטיסים כולל כבודה ב55 אירו (כבודה באירו, זוכרים?) תאריכי הטיסות בסוף חודש מאי ויש סיכוי סביר מאד שהטיסות לא יתקיימו.
Flight to Palma PMI
מספיק שטיסה אחת מהשתיים תשתנה או תבוטל לפני תאריך הטיסה של המקטע הראשון על מנת שכל הכרטיסים יהפכו להיות כרטיסים גמישים לחלוטין. במידה וכן, ניתן להפוך אותם לטיסה זוגית ללונדון\אמסטרדם\פריז או כל יעד אחר לתאריכים היקרים ביותר כמו פסח או חנוכה. כלומר 55 אירו לזוג כולל כבודה למערב אירופה!!
הערה: רק כרטיס שבוטל על ידי איזיג'ט ניתן לשנות ללא הפרש תעריפים, אם תשנו כרטיס עתידי שלכם שלא בוטל תצטרכו לשלם את ההפרש. התעריף של שינוי שמות נשאר זהה ואינו חינמי בשום מצב.

החזר כספי באיזיג'ט

כן, גם אנחנו מאוכזבים שאיזיג'ט לא אפשרו לקבל החזר בצורה קלה עד היום. מעכשיו יש פתרון דיגיטלי! מלאו את הטופס ותוך מספר ימים תקבלו זיכוי בחזרה לאשראי. רק מי שטיסתו בוטלה זכאי כמובן להחזר. אך זכרו, הכרטיס שלכם כרגע גמיש לחלוטין, אולי עדיף לדחות את הנסיעה או להחליף יעד לחופשה אחרת ולא בהכרח לקבל בחזרה את הכסף. קישור לטופס

נחתו לאחרונה