סוף סוף זה קורה! הופעות הענק חוזרות ובענק לבמות באירופה – אבל יש להקה אחת אהודה ופופולרית שהישראלים מחכים לה במיוחד. אז יסלחו לנו כל שאר האמנים שיככבו הקיץ באצטדיונים ובפסטיבלים, אנחנו כמובן מתכוונים לסיבוב ההופעות המתוכנן של קולדפליי באירופה בקיץ 2022!

אז נכון, לתל אביב הם אמנם לא יגיעו בסיבוב הנוכחי – אבל יש לא מעט מקומות אליהם תוכלו לטוס כדי לצפות בהופעה של קולדפליי באירופה: ברלין, פריז, בריסל, לונדון ועוד. במיוחד בשבילכם אם לא הספקנו לרכוש כרטיסים בדקות הראשונות של המכירה, השגנו קוד הנחה של €25 לכל הזמנה באתר TikTik! טיקטיק, מקבוצת ישראייר הינה חברה המתמחה באירועי ספורט וההופעות מעל לעשור. טיקטיק מתחייבת לספק כרטיסים בטוחים, מספקים אמינים. לבחור את האירוע והכרטיס ולהזין בדף פרטי המשלם את קוד הקופון secret

טיסות להופעות קולדפליי
קולדפליי, בקרוב אצלכם.

קולדפליי בפריז

מסי וניימאר יפנו בקיץ את הדשא של אצטדיון הכדורגל הענק הסטאד דה פראנס בפריז, וכריס מרטין והחברים יגיעו לכבוש את האצטדיון עם ההופעה מספר אחת בעולם. חיבור של ההופעה של קולדפליי וביקור בעיר האורות – הם המרכיבים של מתכון מושלם לטיול בחו"ל.

להזמנת כרטיסים להופעה של Coldplay בפריז ב-17.07.22 לחצו כאן. לא לשכוח להזין את הקוד secret כדי לקבל הנחה על סך €25.

מחירי טיסות לקולדפליי בפריז:

קולדפליי בלונדון

הלהקה מספר אחת בבריטניה מגיעה הביתה, ואתם חייבים להיות שם! סיבוב ההופעות של קולדפליי עומד להגיע לנקודת רתיחה בסדרת הופעות באצטדיון וומבלי האגדי מול הקהל הביתי. מיותר לציין שגם אנחנו נהיה שם, נכון?

להזמנת כרטיסים להופעה של קולדפליי בלונדון ב-17.08.22 לחצו כאן.

להזמנת כרטיסים להופעה של קולדפליי בלונדון ב-19.08.22 לחצו כאן.

להזמנת כרטיסים להופעה של קולדפליי בלונדון ב-20.08.22 לחצו כאן.

לא לשכוח להזין את קוד הקופון secret כדי לקבל הנחה על סך €25.

מחירי טיסות לקולדפליי בלונדון:

קולדפליי בברלין

האצטדיון האולימפי בברלין כבר מוכן להופעה הגדולה של השנה! Coldplay מגיעים לכבוש את גרמניה, ואתם יכולים לראות אותם יחד עם ביקור של כמה ימים בעיר התוססת והצעירה של אירופה.

להזמנת כרטיסים להופעה של קולדפליי בברלין ב-10.07.22 לחצו כאן. לא לשכוח להזין את הקוד secret כדי לקבל הנחה על סך €25.

מחירי טיסות לקולדפליי בברלין:

טיסות קולדפליי
קולדפליי, כנראה ההופעה הכי טובה בעולם.

קולדפליי בבריסל

אנחנו ב"טיסות סודיות" מאוד אוהבים כמה דברים: לטוס לחו"ל בזול, לראות הופעה טובה, ולאכול אוכל מצוין – אז לטוס להופעה של קולדפליי בבריסל ללא ספק יכול לענות על כל הסעיפים הנ"ל. חוץ מההופעה המדהימה, תוכלו להתהלך ברחובות הקסומים של בריסל יחד עם צ'יפס בלגי ביד אחת, ובירה בלגית נהדרת ביד השנייה.

להזמנת כרטיסים להופעה של קולדפליי בבריסל ב-05.08.22 לחצו כאן. לא לשכוח להזין את הקוד secret כדי לקבל הנחה על סך €25.

מחירי טיסות לקולדפליי בבריסל:

קולדפליי בורשה

אם לא ביקרתם באצטדיון הלאומי המודרני של פולין, הופעה של קולדפליי זו הזדמנות מצוינת. הפולנים כבר מזמן לא יושבים לבד בחושך ולפי השמועות כל ורשה הולכת לרעוד מההופעה ב-8.7. תוסיפו לזה שהות זולה ושופינג מצוין – ותקבלו חופשת קיץ מצוינת.

מחירי טיסות לקולדפליי בורשה:

חיפוש טיסות בוואטסאפ

נחתו לאחרונה