כולנו עדים לכאוס סביב נושא הויזות לדובאי. על אף שאנו מבינים את התסכול והכעס על ההוצאה הכספית הבלתי צפויה, חשוב שנתאים עצמנו כמה שיותר מהר לדרישות העדכניות כדי שנוכל לתכנן את הנסיעה לדובאי בראש שקט.

ב-7 לדצמבר יצאה הנחייה לפיה כל נוסע המחזיק בדרכון ישראלי מחוייב בויזה על מנת להיכנס לאיחוד האמירויות. הנחייה זו בתוקף עד להודעה חדשה ולא צפויה להשתנות לפחות עד סוף ינואר. אנו ממליצים לכל מי שמתכנן לטוס לדובאי להוציא את הויזה בהקדם האפשרי מאחר ויש עומס רב על הסוכנויות המקומיות שמנפיקות את הויזות מה שגורם לעיכובים משמעותיים בטיפול בבקשות.

איך מנפיקים ויזה לדובאי?

את הבקשה לויזה ניתן לשלוח למספר סוכנויות אמירתיות מורשות אשר מגישות את הבקשה לויזה בשמכם לרשויות ההגירה. העלות נעה בין 95$ ל-110$ לאדם. לצורך הוצאת הויזה יש לשלוח טופס ייעודי, סריקה/צילום של הדרכון וסריקה/צילום של תמונת פספורט. את הויזה שתקבלו יש להדפיס ולהביא עמכם לצ‘ק-אין בשדה התעופה. הויזה בתוקף ל-60 ימים מיום הנפקתה ומאפשרת שהייה של עד 30 ימים בדובאי. חשוב לציין, בנוסף, שהדרכון צריך להיות בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום הכניסה לדובאי.

מספר סוכנויות מורשות:

לטיסות סודיות אין קשר עסקי עם סוכנויות אלו ואינה אחראית לשימוש שיעשה במידע או לאמצעי אבטחת המידע הננקטים על ידי סוכנויות אלו. עם זאת, אנו מכירים מספר נוסעים אשר קיבלו בהצלחה ויזות דרך כל אחת מהסוכנויות.

פרסומת:

מתי להוציא ויזה לדובאי?

מי שבידו כרטיס טיסה להמראות עד סוף ינואר – אנו ממליצים להגיש בקשה לויזה כבר עכשיו. מי שטרם רכש כרטיס טיסה ומתכנן לטוס עד סוף ינואר – אנו ממליצים להגיש בקשה לויזה ורק לאחר קבלת הויזה לרכוש את כרטיס הטיסה.

הויזה שמתקבלת נראת כמו בתמונה והיא מוזנת דיגיטלית במערכות ההגירה (כך שלא תתבקשו להציג אותה אחרי הנחיתה בדובאי). חשוב מאוד לא להשתהות ולדאוג לויזות בהקדם שכן לא ניתן להיכנס לדובאי ללא ויזה מתאימה.

ויזה לדובאי

מידע נוסף באתרי חברות התעופה:
מידע מחברת ישראייר
מידע מחברת אל על
מידע מחברת ארקיע
מידע מחברת פליי דובאי

פרסומת:

נחתו לאחרונה

הצטרפו ל-500,000 ישראלים שנשארים מעודכנים